למה בלוג?

כאשר הקמתי את המרכז למימוש זכויות רפואיות ידעתי שבעזרת המרכז אוכל לעזור להרבה מאד אנשים לממש את זכויותיהם. היה לי ברור כי העזרה הזו נחוצה וכי בעבודה נכונה נצליח לשנות משהו באופן בו מתנהלים הדברים.

אבל – לרגע, אפילו לרגע קטן אחד לא חשבתי ולא העזתי לחלום שנצליח לעשות את מה שאנחנו עושים כיום.

לא חלמתי כי שנצליח לעזור לאלפי אנשים.

לא חלמתי שאנשים יבואו אלי בסוף התהליך ויגידו תודה עם דמעות בעיניים, לא חלמתי על ההתרגשות הגדולה  שהם חשו בכל התקופה בה היו לקוחותינו.

לא חלמתי שאנשים יגידו לנו שזו הפעם הראשונה שמישהו מתייחס אליהם באופן כל-כך אנושי.

לא חלמתי שיבואו אלי אנשים שמסתובבים בעולם כולו ויגידו שכזה שירות הם לא קיבלו מעולם משום חברה בשום ארץ.

לא חלמתי שיעבוד במרכז צוות של עשרות עובדים, כולם אנשים שאוהבים אנשים שכל אחד מהם לחוד וכולם ביחד מהווים צוות עבודה מדהים שנלחם עבור לקוחותינו היקרים ולא מוותר עד שכל אחד יקבל בדיוק את כל אבל כל הכסף והזכויות המגיעים לו.

היום, לאחר שהחלומות שלא העזתי לחלום כבר התגשמו ומתגשמים כל יום מחדש – אני מרגישה צורך לשתף אתכם.
 
לספר לכם על אנשים אחרים – שהם אנשים בדיוק כמוכם ועל ההתמודדות שלהם עם הגופים הגדולים והבירוקרטים כמו ביטוח לאומי, מס הכנסה, חברות ביטוח, קרנות פנסיה ומשרד הביטחון. על ההצלחות שלנו עבורם. על המהפך שחל בחייהם מאז שהגיעו אלינו.

לספר לכם איך הם הרגישו  חסרי אונים ונבגדים. על הייאוש  וההשפלה שהם חשו. על חוסר התקווה. ועל כך שלאחר שהגיעו אלינו לא רק שקיבלו את הכסף המגיע להם אלא ששוב חשו שהם מקבלים את היחס המגיע להם, ועל כך שמשהו פתאום התחיל להשתנות. במהלך הטיפול בתביעה שלהם חזרה אליהם תחושת הביטחון. שוב הם מרגישים מסוגלים להתמודד מול המערכת הגדולה ולעמוד על זכויותיהם, והתחושה הזו מפעפעת לכל אזורי חייהם.

לספר לכם על אנשים שכלל לא ידעו ולא האמינו שמגיע להם כסף, ובאו אלינו "סתם כי ראו בפרסומת…" ופתאום לאחר זמן קיבלו מאות אלפי שקלים וגם למעלה ממליון שקל לחשבון הבנק שלהם.

לשתף אתכם בידע שצברנו ובשפע תובנות ומחשבות שאנחנו רוצים לחלוק עם הקהל הרחב ועם קהילת מימוש הזכויות הרפואיות – כל אותם אנשים שעברו בעזרתנו את התהליך מייאוש להצלחה.

נחלוק אתכם כאן גם סיפורי הצלחה קודמים. הסיפורים האלה חשובים גם כדי לעודד את מי שעומד עכשיו מול הרשויות וזכויותיו אינן ממומשות, גם כדי לחזק את מי שנמצא במהלך הטיפול בתיק שלו, וגם כדי להזכיר למי שכבר עבר את הדרך את החוויה המחזקת.

נספר לכם כאן גם על המאבק המתמשך שלנו להסרת המחסומים העומדים בדרכו של כל אחת ואחד מאיתנו בדרך למימוש הזכויות המגיעה לו על פי חוק. המרכז למימוש זכויות רפואיות מקדם מהלכי חקיקה ומגיש עתירות לבתי המשפט על מנת להסיר את המחסומים האלה, ואנחנו רוצים לשתף אתכם בדרך שלנו אל המטרה החשובה הזו.

המרכז למימוש זכויות רפואיות הוא גוף עם קול ייחודי ותובנות ייחודיות. הבלוג הזה קם כדי להשמיע את הקול שלנו ולחלוק אותו איתכם.

אנחנו מקווים שהבלוג שלנו יספק לכם מידע וכוח. אנחנו מזמינים אתכם להשתתף ולהגיב.

קטגוריה: כללי

הוסף תגובה חדשה

TwoDiv