דורשים יחס של כבוד מביטוח לאומי

שותפים יקרים,

בחודשים האחרונים קראנו לכם להצטרף אלינו לדרישה לקבל יחס של כבוד בוועדות הרפואיות של הביטוח הלאומי.

יצאנו לדרך מבלי לדעת כמה מכם יצטרפו אלינו, אך ידענו בוודאות שהדרישה לקבל יחס של כבוד, יחס אנושי בוועדות היא דרישה מינימלית מרופאים היושבים בוועדות. שמחנו לגלות שרבים רבים בחרו להצטרף לקריאה: למעלה מ-4,500 אנשים השתמשו באתר שבנינו ושלחו לשר הרווחה מכתב שקורא לו להכניס באופן מיידי מנגנון של משוב לרופאי הוועדות הרפואיות, כדי שניתן יהיה לאתר את הרופאים המתעמרים והמזלזלים, וכמותם לאתר גם את הרופאים המצטיינים והאדיבים.

השינוי כבר החל לקרות! אנשי הביטוח הלאומי פנו לכמה מהחותמים על העצומה "דורשים יחס של כבוד" וביקשו מהם להשתתף בקבוצת מיקוד שמטרתה שיפור השירות הניתן בוועדות הרפואיות.

אך לא די בכך. אנו מצפים כי רופאים שאינם נותנים יחס של כבוד יפסיקו לשבת בוועדות. ישנם רופאים ראויים היודעים לקבוע אחוזי נכות מבלי שהם משפילים את הנבדק בוועדה – והם אלו שצריכים לשבת בוועדות.

במשרד הרווחה יושב כיום שר חדש, משה כחלון. השר כחלון הוכיח כבר במשרד התקשורת שכשהוא רוצה, הוא יודע להזיז דברים. אם נפנה אליו עכשיו באלפינו, כפי שפנינו לשר הרצוג, נצליח לתפוס את תשומת לבו ולהתקרב עוד למטרה שהצבנו לעצמנו – להשיג יחס של כבוד לכולנו.

1,120 איש חתמו, עכשיו תורכם. היכנסו כבר עכשיו לאתר שלנו, שלחו מכתב לשר, והפיצו את היוזמה, כדי שעוד ועוד אנשים יצטרפו לדרישה הצודקת שלנו.

לכניסה לאתר לחצו כאן

נשוב ונעדכן אתכם כשיהיו לנו חדשות נוספות.

תודה רבה על השותפות שלכם. ביחד נשפר את חייהם של עשרות אלפי ישראלים.

לבנת פורן,

מנכ"ל המרכז למימוש זכויות רפואיות.

הוסף תגובה חדשה

TwoDiv