ממשיכים לדרוש יחס של כבוד!

שותפים יקרים,

לפני מספר חודשים יצאנו לדרך, על מנת לדרוש מהביטוח הלאומי לשפר את תפקוד הוועדות הרפואיות שלו, ולהעניק לכל אחד מאתנו יחס של כבוד בהגיעו לוועדות הרפואיות.

ביחד, שלחנו אלפי אימיילים לשר הרווחה הקודם הרצוג, ועוד אלפי מיילים למחליפו משה כחלון. אנחנו גאים לבשר לכם כי הפעילות המשותפת שלנו נשאה פרי, והיום נושא הוועדות הרפואיות עומד על סדר יומו של המשרד. יותר מכך, בביטוח הלאומי מדברים היום על החלטה עקרונית לקבל את מנגנון המשוב לוועדות שדרשנו להפעיל.

מעודדים מההצלחה, אנחנו יוצאים לוודא שהביטוח הלאומי יישם באמת, ובקרוב, את אשר ביקשנו. לכן אנחנו יוצאים למהלך חדשני, אבל כזה שיעילותו כבר הוכחה במאבקים אחרים.

וכדי להצליח – אנחנו זקוקים להתגייסות נוספת של כולכם.

בשבועות הקרובים נפעל להפעלת לחץ על מקבלי החלטות בביטוח הלאומי ובמשרד הרווחה, כדי להביא ליישום מיידי של משוב לרופאים בוועדות הרפואיות.

בכל פעם נפעל מול אחד ממקבלי ההחלטות, נשלח אליו מאות אימיילים, פקסים וטלפונים, עד שיבין את המסר, שהציבור מעוניין בשינוי, ומעוניין בו עכשיו.

כאמור, נתחיל בפעילות הזו בחודש הקרוב. אם אתם רוצים להצטרף אלינו למאמץ האחרון והאפקטיבי כזה, הצטרפו אלינו באתר, ונוכל לעדכן אתכם באופן שוטף לגבי הפעולות שלנו.

ביחד, נשנה כבר עכשיו את הוועדות הרפואיות.

ביחד, נשיג כבר עכשיו יחס של כבוד לכולנו.


TwoDiv